אודותינו

צוות פרימדיק

עדי קאופמן

נטורופתית

ענת לוויתן אהרון

דיאטנית קלינית עם התמחות בתזונת ילדים

רינה פרי

מנכ״ל

ActivBRN

חברת פרימדיק מציגה את אקטיב BRN פורמולה עם יעילות קלינית.

חברת פרימדיק נוסדה בשנת 2007 כחברה דינמית, המגדילה את קהל הלקוחות המרוצים שלה במהירות על ידי ביצוע שותפויות אסטרטגיות עם בתי מרקחת קהילתיים וחנויות טבע הרואים את חשיבות בריאות הקהילה לנגד עיניהם בהבנה שבריאות הקהילה תלויה בראש ובראשונה בתזונה נכונה ובבריאות המוח בפרט בכל גיל.

פרימדיק פיתחה תוכנית ייעוץ לטיפול נלווה לבריאות המוח דרך התזונה המציעה לרוקחים עצמאיים ומטפלים בחנויות הטבע כלים קליניים שיסייעו לשפר את אפשרויות הטיפול בלקוח, כולל ייעוץ מקצועי של דיאטנית קלינית בעלת התמחות בתזונת ילדים וייעוץ נטורופטי של מטפלת מהשורה הראשונה.

פרימדיק הציגה לראשונה בישראל את הפורמולה אקטיבBRN שפותחה ע"י צוות מדענים במכון וייצמן פרופסור מאיר שינצקי וד"ר אבנר שיינפלד. יעילות הפורמולה הוכחה במספר מחקרים קליניים שנעשו בבית חולים קפלן בשיתוף עם קופת חולים כללית.

השלם גדול מסך חלקיו. אקטיבBRN נוסחה מדעית מקיפה המורכבת מתערובת מדויקת לבריאות המוח. התערובת מבוססת על שתי מולקולות שקיימות במוח באופן טבעי. המרכיבים גבשו ואומתו קלינית כפורמולה סינרגטית העוזרת בתמיכה בזיכרון, מיקוד וקוגניציה ובמיתון הורמון הקורטיזול המופרש בזמן לחץ והוא הגורם מספר אחת לפגיעה בזיכרון.

Call Now Button

Pin It on Pinterest