שותפים למחקר

פרופסור מאיר שינצקי

פרופסור מאיר שינצקי – חוקר ראשי ומייסד

"הסימן האמיתי של מדענים מוכשרים הוא שתמיד יש להם יותר שאלות מאשר תשובות."

פרופסור מאיר שיניצקי, חוקר מוח צמא דעת בעל שם עולמי, הינו ביופיסיקאי. בין מחקריו הפוריים בנוירולוגיה, פסיכולוגיה, סרטן, מערכות החיסון ותורשה, שיניצקי פעל לפצח את קוד הקשר בין מבנה התאים שלנו לבין תפקודן של יחידות מיקרוסקופיות אלו הקיימות בטריליונים בגופנו.
לשניצקי היו שאלות בוערות על שומרי הסף של התאים, על הממברנות העוטפות את התאים שלנו. שיניצקי, בין היתר, הבחין כי קיים קשר ישיר בין בריאות הממברנות שלנו לבין הזיכרון שלנו, יכולת לפתור בעיות, רגשות ועוד מיומנויות חיים בסיסיות.

מסע חייו של שיניצקי התעמק באבני הבניין של התא שלנו. הוא גילה כיצד ל"תדלק" תאי מוח ועצב, כדי שנוכל להיות טובים יותר במה שאנחנו עושים.

ליפוג'ן היא פרי מוחו של שיניצקי, במשימה לאיתור עובדות.
שיניצקי כתב למעלה מ-200 מאמרים מדעיים שפורסמו בחצי תריסר ספרים ורשם עשרות פטנטים מדעיים. הוא שיתף את תובנותיו עטורות הפרסים עם אחרים כפרופסור במכון ויצמן למדע, כפרופסור אורח באוניברסיטת Duke והרצה במשך עשרות שנים בפורומים בתעשייה, רבים מכדי לספור.
בני חסותו של שיניצקי ממשיכים לפתור את התעלומות הבלתי פתורות שלו, ומציגים שאלות חדשות המספקות את התובנות האחרונות בשיפור בריאות המוח שלנו, כך שכל אחד מאתנו יוכל להגיע לביצועים אופטימליים.

דוקטור אבנר שיינפלד

דוקטור אבנר שיינפלד – חוקר ראשי ומייסד

היתה לו יד בהקמת ליפוג'ן, כמו גם בחברות סטרט-אפ אחרות, ד"ר אבנר שינפלד הוא יזם סדרתי המתמחה בטכנולוגיות מדעיות ורפואיות.
הוא חוקר את תפקיד קרום התא והחשיבות שלו בתפקוד האדם, כולל זיכרון, הכרה, התמכרות וירידה במשקל.

ד"ר שיינפלד ייסד את Modus, שפיתחה מוצר להפסקת עישון וירידה במשקל. טכנולוגיות הבסיס של מוצרים אלו התבססו על תגליות קרום התא, המדע מאחורי המוצר אקטיב ברן . ד"ר שיינפלד ייסד את Pharma Vision Design לשחרור איטי של תרופות לטיפול עיניים. שיינפלד הוא בוגר מכון ויצמן למדע, שם סיים את הדוקטורט שלו בתחום הביופיסיקה והמיקרוביולוגיה של התא הוא מחזיק במספר פטנטים הקשורים לחידושים בקרום התא.

דוקטור ג'וליאן הל'המר

דוקטור ג'וליאן הל'המר (Dr. Juliane Hellhammer PhD) – שותפה למחקר

ד"ר ג'וליאן הל'המר היא מנכ"לית Daacro GmbH & Co. KG, המוביל בשירות מחקרי, ארגון המבצע מחקר עבור חברות תרופות ותוספי מזון מכל רחבי העולם.
ד"ר הל'המר מתעניינת במיוחד בבריאות, תפקוד קוגניטיבי, מניעת מחלות, הזדקנות, בריאות הנפש, ספורט ונושאי בריאות האישה.
ההתמחות שלה מתח נפשי – למדוד אותו, למזער אותו ולהגן עלינו מפניו עם תוספי תזונה וטיפולים. ד"ר הל'המר מנהלת את מעבדות ואתרי Daacro Saliva, אשר מבצעים ניסויים קליניים ומחקרים ומשמשת כיועצת בתחומי מומחיותה.
טרם הקמת Daacro, ד"ר הל'המר היתה עוזרת מחקר באוניברסיטת טרייר וניהלה את ה"מרכז לחקר הפסיכוביולוגיה והפסיכוסומטיקה", מתקן מחקר מדעי מרכזי המופעל על ידי אוניברסיטת טרייר. ד"ר הל'המר, בעלת דוקטורט בפסיכוביולוגיה פרסמה עשרות מחקרים בכתבי עת.

פרופסור יעקב גינדין

פרופסור יעקב גינדין הוא מומחה בעל שם עולמי ברפואה גריאטרית

פרופ' יעקב גינדין הוא מומחה בעל שם עולמי ברפואה גריאטרית, החולק את זמנו כקלינאי, מרצה וחוקר בין מספר מוסדות רפואיים.
ראש השירותים הגריאטריים של המרכזים הרפואיים של אסותא בישראל ומנהל את המרכז לתקנים בבריאות ונכות ברשות המחקר של אוניברסיטת חיפה.
במשך שני עשורים, פרופ' גינדין היה מנהל המכון הגריאטרי לחינוך ולמחקר במרכז הרפואי קפלן ובמחלקה לגריאטריה בבית החולים הגריאטרי הרצפלד.
פרופ' גינדין מלמד בתכנית מאסטר בגרונטולוגיה לרופאים בפקולטה לבריאות ומדעי החברה באוניברסיטת חיפה.
גינדין זכה במענקים ממכון קמפ דייוויד לבריאות בינלאומית בשנים 1978 ו-1987, וכיהן כמרצה אורח באוניברסיטת אלברט איינשטיין בניו יורק מאז 1989.
חבר עם InterRAI, המפתחת שיטות לטיפול בנכים וחולים במצבים רפואיים מורכבים, וכיום מכהן כיו"ר ועדת הפיתוח הבינלאומית. פרופ' גינדין פרסם למעלה מ -30 מאמרים על רפואה גריאטרית ונושאים רפואיים אחרים.

פרופ' יעקב גינדין, ניהל את המחקר שנעשה בארץ עם הפורמולה אקטיב ברן שפותחה ע"י חברת ליפוג'ן

Call Now Button

Pin It on Pinterest